Нагадуємо посилання на сторінки нашого факультету та кафедр у соціальних мережах:

Факультет іноземних мов
Фейсбук https://www.facebook.com/groups/fld.mdu
Інстаграм https://www.instagram.com/fld_msu/

Кафедра англійської філології
Фейсбук https://www.facebook.com/groups/156334774 ... Читати далі »

Просмотров: 11 | Добавил: Деканат | Дата: 26.01.2023


Проголошення соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. На початку ХХ століття після падіння імперій українці об’єдналися у власній державі. Сьогодні, через трохи більше століття після проголошення Акта Злуки, ми обʼєднані у відстоюванні своєї незалежності і держави. А після перемоги над російським агресором Україна відновить свою соборність.Кафедра англійської філології та факультет іноземних мов МДУ дякує всім, хто долучився до створення фотоколажу «Що для тебе Україна» і вітає всіх з цим святом!Разом переможемо!... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: Деканат | Дата: 26.01.2023


Мітинг-реквієм відбувся біля пам'ятного знаку воїнам-визволителям України. У ньому взяли участь представники місцевої влади та громадських організацій, військові, поліцейські, релігійні діячі та жителі міста.
... Читати далі »

Просмотров: 286 | Добавил: Деканат | Дата: 22.02.2022


21 лютого на факультеті іноземних мов відбувся міжкафедральний семінар "Інноваційні підходи у формуванні іншомовної компетентності з використанням ресурсів цифрової лабораторії мовної підготовки ФІМ". У ході семінару декан ФІМ Ганна Трифонова пояснила можливості програмного забезпечення, яке встановлене на технічних засобах лабораторії, та особливості їх використання під час формування іншомовної компетентності (з метою коригування правильної артикуляції звуків, тренування перекладацької компетентності, розуміння та відтворення аудіоінформації тощо). Лабораторія була відкрита у 2021 р., та з ІІ семестру 2021 – 2022 н.р. її ресурси будуть використовуватись для проведення практичних занять з іноземної мови усіма кафедрами факультету для всіх освітніх програм. У березні заплановано другий (практичний) семінар, у ході якого викладачі, задіяні у навчальному процесі з викладання практичних занять з іноземної мови, зможуть випробувати можливості лабораторії та закріпити теоретичні знання.
... Читати далі »

Просмотров: 268 | Добавил: Деканат | Дата: 22.02.2022


5 лютого декан факультету іноземних мов, доцент кафедри італійської філології Ганна Трифонова стала спікером курсу підвищення кваліфікації для викладачів італійської мови в Україні. Організаторами курсу виступили Посольство Італійської Республіки в Україні, Італійський інститут культури в Києві та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. На запрошення Італійського академічного центру харківського університету Ганна Трифонова долучилась до доповідачів з різних університетів України та Італії https://www.univer.kharkov.ua/images/redactor/anons/2022-31-01-06-02/programma-new.pdf та презентувала досвід Маріупольського університету у навчанні історії та культури Італії з використанням італійських кінокартин. Як відомо, італійський кінематограф – справжній культурний феномен, який є чудовим матеріалом для формування знань і розуміння історії та культури Італії. У МДУ студентам усіх освітніх програм пропонується дисципліна «Історія італійського кінематографу». Однією з цілей вивчення курсу є популяризація та розповсюдження італійської культури серед молоді, а також формування інтересу до італійської мови, яку студенти інших (не філологічних) освітніх програм можуть обрати для збагачення та розвитку іншомовної компетентності.
... Читати далі »

Просмотров: 262 | Добавил: Деканат | Дата: 22.02.2022


21 лютого о 12:00 в 108 аудиторії економіко-правового факультету Маріупольського державного університету відбудеться Конференція трудового колективу ФІМ.
... Читати далі »

Просмотров: 267 | Добавил: Деканат | Дата: 17.02.2022


Шановні колеги! Запрошуємо викладачів іноземних мов до участі в першому (теоретичному) методичному семінарі "Інноваційні підходи у формуванні іншомовної компетентності з використанням ресурсів цифрової лабораторії мовної підготовки ФІМ", який відбудеться 21 лютого о 14:00 у дистанційному форматі за посиланням:
https://us06web.zoom.us/j/88952452630?pwd=SUVncmpnakpvb1RKb1JKaVM0cTZSUT09

... Читати далі »

Просмотров: 321 | Добавил: Деканат | Дата: 16.02.2022


10 лютого 2022 відбувся черговий візит президента інжинірингової компанії Beten Жана Роша до Маріуполя. Метою візиту було підписання меморандуму з головою Мангушської селищної громади Володимиром Караберовим стосовно облаштування пляжів, за прикладом Маріуполя. Окрім цього відбулася зустріч пана Роша з головою Бердянської райдержадміністрації Олексієм Бакаєм. Сторони обговорювали питання розвитку водозабезпечення населення якісною питною водою і розвитку зрошення в Запорізькій та Донецькій областях. Обговорення таких важливих проблем неможливо без участі перекладача, тому для перекладу традиційно запросили доцентку кафедри німецької та французької філології МДУ Лоскутову Наталію. Завдяки допомозі у спілкуванні сторони досягли порозуміння. Наступний візит французької делегації заплановано на ... Читати далі »

Просмотров: 278 | Добавил: Деканат | Дата: 11.02.2022


26 січня кафедрою італійською філології було організовано зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 035 Філологія. До обговорення освітніх компонентів освітньо-професійної програми "Переклад (італійська, англійська мови)" було запрошено випускників кафедри різних років навчання. В ролі модератора онлайн заходу виступила в.о. завідувача кафедри італійської філології Аліна Грачова. У ході продуктивного спілкування учасники поділилися власним професійним досвідом та надали конструктивні пропозиції щодо навчальних дисциплін, які забезпечують формування загальних та спеціальних компетентностей у здобувачів вищої освіти окресленої ОПП. Окремого висвітлення набуло питання практичної підготовки майбутніх перекладачів: стейкхолдери надали власні рекомендації щодо оптимальної організації навчальної і в ... Читати далі »

Просмотров: 176 | Добавил: Деканат | Дата: 27.01.2022


25 січня 2022 року кафедрами англійської філології та німецької та французької філології було організовано зустріч стейкхолдерів спеціальності "014 Середня освіта" і гарантів освітніх програм "Середня освіта. Мова і література (німецька)", "Середня освіта. Англійська і німецька мови, зарубіжна література" освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр». Модерували зустріч завідувач кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан та завідувач кафедри англійської філології Юлія Федорова. На зустріч були запрошені стейкхолдери спеціальності: директорка технологічного ліцею м. Маріуполя Бондарева Вікторія Вікторівна, директор гімназії № 2 Тимощенко Олександр Вікторович, директор ЗОШ № 26 Чайкін Микола Геннадійович, директорка гімназії-початкової школи № 17 Кіор Оксана Миколаївна, вчителька німецької мови ЗОШ № 66 Кривощокова Марина Юріївна, вчителька німецької мови ЗОШ № 29 Локтіонова Олена Леонідівна, вчителька німецької мови, заступниця директора з виховної роботи ЗОШ № 16 Биковська Вікторія Олександрівна, вчителька англійської та французької мови ЗОШ № 4 Шаповалова Валерія Андріївна.
... Читати далі »

Просмотров: 164 | Добавил: Деканат | Дата: 26.01.2022

1 2 3 ... 31 32 »