09.04.2021 на факультеті іноземних мов МДУ викладачі Наталія Лоскутова та Марина Нетреба провели тренінг з імплементації симуляційних ігор для вивчення прав людини у школі. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти І курсів спеціальностей «Філологія. Мова та література (німецька)», «Філологія. Мова та література (французька)», «Середня освіта. Мова та література (німецька)», «Середня освіта. Мова та література (французька)» та студенти ІІ курсу спеціальності «Філологія. Мова та література (англійська)».
... Читати далі »

Просмотров: 13 | Добавил: Деканат | Дата: 12.04.2021


08 квітня 2021 на факультеті іноземних мов МДК відбулася перша з багатьох запланованих зустрічей з француженкою пані Матильдою Муліс (Mathilde Moulis), інженеркою французької інжинірингової компанії «Beten International». Захід, який мав назву «Club d’art oratoire», проводився у формі спікінг-клубу, коли студенти незалежно від їхнього віку та рівня володіння мовою мають можливість вільно спілкуватися іноземною мовою з носієм мови. Такий формат зустрічей дозволяє невимушено спілкуватися у неформальній обстановці, щоб на практиці перевірити набуті знання, та сприяє зняттю мовного бар’єра.
... Читати далі »

Просмотров: 15 | Добавил: Деканат | Дата: 09.04.2021


8 квітня 2021 року на базі факультету іноземних мов Маріупольського державного університету кафедрою англійської філології було проведено безкоштовне демонстраційне зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови для учнів закладів загальної середньої освіти.
... Читати далі »

Просмотров: 29 | Добавил: Деканат | Дата: 09.04.2021


До уваги здобувачів освіти, що навчаються за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб!
... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: Деканат | Дата: 08.04.2021


На базі факультету іноземних мов МДУ з ініціативи кафедри англійсткої філології з 10.03.-01.04.2021 року було проведено конкурс з написання есе серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Маріуполь.
... Читати далі »

Просмотров: 55 | Добавил: Деканат | Дата: 08.04.2021


Плідна міжнародна діяльність факультету іноземних мов не припиняється навіть в період пандемії. Як учасник програми академічної мобільності Erasmus + з університетом Пардубіце (Чехія), координатором якого є завідувач кафедри німецької та французької філології Ю.М.Кажан, факультет плідно співпрацює з науковцями філософського факультету університету Пардубіце.
... Читати далі »

Просмотров: 66 | Добавил: Деканат | Дата: 06.04.2021


Відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників, обрання за конкурсом та укладання з ними трудових договорів (контрактів) Маріупольський державний університет оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:
... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: Деканат | Дата: 04.04.2021


Весняні канікули – це привід не лише відпочити, але й дізнатися про щось нове. Саме тому учні, які вивчають та цікавляться французькою мовою, долучилися 02 квітня 2021 р. до майстер-класу «Ви розмовляєте французькою?» на платформі Zoom. Захід було організовано кафедрою німецької та французької філології МДУ, а доцент кафедри Наталія Лоскутова підготувала цікаві та пізнавальні завдання для учасників. Так, було з'ясовано, що Франція у школярів асоціюється з елегантністю, красою, коханням, свободою і навіть майбутньою професією. Учням було презентовано 15 найцікавіших фактів про Францію, з яких вони довідалися історію слів багет, майонез, вінегрет, дізналися, чому було, наприклад, заборонено вживати картоплю та познайомилися з деякими чудернацькими французькими законами. На платформі Kahoot учні грали у лінгвістичну гру «Хибні друзі перекладача», а потім викладачка розповіла цікаві факти про походження деяких галліцизмів. Наприкінці учасники поділилися враженнями та подивилися кумедний французький мультиплікаційний фільм «Jamais sans mon dentier...». Приємно, що і під час канікул талановита маріупольська молодь долучається до таких заходів, а ігрова форма ще більше сприяє зацікавленості та бажанню вивчати будь-яку іноземну мову.
... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: Деканат | Дата: 04.04.2021


2 квітня 2021 р. на факультеті іноземних мов МДУ відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Нова українська школа: траєкторія поступу». Науковий захід проведено за ініціативи кафедри педагогіки та освіти МДУ. Учасниками конференції стали 156 педагогів-практиків та вітчизняних і зарубіжних науковців, небайдужих до проблем реформування загальної початової та середньої освіти.
... Читати далі »

Просмотров: 23 | Добавил: Деканат | Дата: 02.04.2021


2 квітня 2021 році на базі факультету іноземних мов відбулася зустріч зі здобувачами освіти Вільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області з викладачами факультету в рамках освітнього проєкту HarvEast +.
... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: Деканат | Дата: 02.04.2021

1 2 3 ... 21 22 »