Кафедра німецької та французької філології вже п’ятий рік є активним учасником Тижнів Німеччини в Україні (https://deutsche-wochen-ukraine.com/programm/). Цього року факультет іноземних мов є однією з локацій, де проводиться проєкт #ВіртуальноРазом, який дозволяє нам в ці часи Covid-19, коли багато цікавих подій мають відбуватися онлайн, зблизитися одним з одним за допомогою технологій віртуальної реальності. По закінченні проекту його учасники стануть частинкою великого колажу Єдності. Крім того, кожен учасник має шанс виграти приз: онлайн-курс німецької мови від Goethe-Institut Ukraine!
... Читати далі »

Просмотров: 101 | Добавил: Деканат | Дата: 09.10.2020


В рамках участі кафедри німецької та французької філології в Тижнях Німеччини (https://deutsche-wochen-ukraine.com/programm/event-series/ ) вчора, 8 жовтня 2020 року, на факультеті іноземних мов відкрилась виставка «Злам на Сході. Життя змінюється» Федерального фонду з досліджень диктатури СЄПН та Уповноваженого Федерального уряду у справах нових федеральних земель. Автори виставки так описують її ідею: «20 плакатів ведуть нас через часи після єдності – через добрі та погані часи. З одного боку, для багатьох існує вихід у напрямку Заходу через те, що на Сході, очевидно, не можна більше нічого здобути; врегулювання питань, пов’язаних з економікою НДР, та відомство управління державним майном у нових федеральних землях (відомство Тройганд), яке швидко стає словом, яке не має значення. З іншого боку, відбувається реабілітація міст, які занепали за роки безгосподарності; у 90-х роках хвиля «остальгії» прокотилася по країні. А сьогодні? Ми розділені чи об’єднані? Чи те й інше?».
... Читати далі »

Просмотров: 96 | Добавил: Деканат | Дата: 09.10.2020


З 15 по 17 жовтня у Маріупольському державному університеті проходитиме акредитаційна експертиза з використанням технічних засобів відеозв’язку за спеціальністю «Менеджмент» освітніх програм «Менеджмент організацій і адміністрування», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Управління закладом загальної середньої освіти» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
... Читати далі »

Просмотров: 23 | Добавил: Деканат | Дата: 09.10.2020