18:55
Фонетичний конкурс з німецької мови для учнів та здобувачів вищої освіти

12 березня у рамках Декади студентської науки на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся щорічний фонетичний конкурс з німецької мови для учнів та здобувачів вищої освіти. У конкурсі взяли участь учні НВК «колегіум-школи» №28 (вчитель Тетяна Гонта), комунального закладу «Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів» №66 (вчитель Марина Кривощокова) та здобувачі вищої освіти МДУ. Захід організувала та провела старший викладач кафедри німецької та французької філології Марина Марченко. Фонетичний конкурс проводився у змішаному форматі.

Учасники змагалися у декламації віршів та читанні уривку прози. Члени журі, доцент кафедри німецької та французької філології Ніна Воєводіна та старший викладач Оксана Даниленко, враховували правильність, грамотність мови, чіткість артикуляції, вимову німецьких звуків. Також враховувалися артистизм та оригінальність декламації.


За підсумками конкурсу серед учнів І місце посіла Поліна Єрошенко учениця 8-Б класу НВК «колегіум-школи» №28, ІІ місце - Ванесса Никонець учениця 8-А класу комунального закладу «Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів» №66 та III місце - Роман Таран учень 7-Б класу НВК «колегіум-школи» №28. Серед здобувачів вищої освіти І місце здобула Анастасія Марченко здобувачка вищої освіти 2 курсу ОП «Філологія. Мова та література (англійська)», ІІ місце - Дар'я Захарченко здобувачка вищої освіти 1 курсу ОП «Середня освіта. Мова і література (англійська)» та III місце - Анастасія Кононова здобувачка вищої освіти 2 курсу ОП «Філологія. Мова та література (німецька)». Учасники та переможці отримала дипломи та солодкі призи.

Переглядів: 93 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0