За ініціативи кафедри англійської філології 6 жовтня 2020 р. відбувся семінар з «Академічної доброчесності» для здобувачів вищої освіти ОС магістр спеціальностей 014 Середня освіта та 035 Філологія, який був проведений кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри англійської філології Назаренко Н.І. В ході зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про основні принципи та правила академічної доброчесності, ознайомилися із Положення про академічну доброчесність в МДУ, а також основними видами порушень та відповідальності за це.
... Читати далі »

Просмотров: 45 | Добавил: Деканат | Дата: 08.10.2020


Вже четвертий рік поспіль здобувачі освіти спеціальності «Початкова освіта» дивують своїми творчими досягненнями студентів та викладачів факультету іноземних мов. Напередодні Дня працівників освіти кафедра педагогіки та освіти презентувала виставку творчих робіт студентів ІІ курсу цієї спеціальності. Усі охочі мали можливість розглянути картини, виконанні різними техніками малювання. Можна було побачити своєрідні шедеври, створенні не лише акварельними фарбами, але за допомогою пластиліну, кухонної солі, природних матеріалів та навіть поліетиленових пакетів.
... Читати далі »

Просмотров: 31 | Добавил: Деканат | Дата: 03.10.2020


03 жовтня 2020 року відбулася зустріч викладачів кафедри педагогіки та освіти з батьками студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта», які є внутрішніми стейкхолдерами освітньої програми.
... Читати далі »

Просмотров: 32 | Добавил: Деканат | Дата: 03.10.2020


Цієї п'ятниці, 02.10.2020, на подвір'ї факультету іноземних мов яскраво світило сонечко та зігрівало своїми промінчиками найшановніших, найповажніших та найкращих майстрів своєї нелегкої, але такої важливої справи. Про кого це ми? Звісно про викладачів факультету іноземних мов. Зранку привітати дорогих педагогів з Днем працівника освіти зібрались члени студентської ради та люблячі студенти різних курсів та спеціальностей. На подвір'ї освітян зустрічала чарівна лисичка, яка дарувала педагогам солодкі квіточки з побажаннями. На стінах рідного факультету студенти розмістили вітальні листівки, у фойє встановили проектор та транслювали відео-привітання, яке було знято напередодні свята. Та справжнім сюрпризом для викладачів стало виконання студентами авторської пісні, яка була написана та присвячена саме педагогічному колективу факультету іноземних мов.
... Читати далі »

Просмотров: 22 | Добавил: Деканат | Дата: 02.10.2020


Неформально освіта сьогодні виступає додатковим ресурсом професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи. Вона стимулює до позитивних змін, реалізує природне прагнення здобувачів освіти до оволодіння необхідними знаннями і вміннями у межах освітньої програми, скеровує внутрішню мотивацію, як емоційну основу вивчення реальних об’єктів
... Читати далі »

Просмотров: 47 | Добавил: Деканат | Дата: 30.09.2020


Сьогодні 25 вересня 2020 року за ініціативи кафедри англійської філології на базі факультету іноземних мов відбулося засідання круглого столу з питань перспективи розвитку та поліпшення якості освітньої програми за спеціальністю 014 Середня освіта. Мова і література (англійська). Учасниками заходу були роботодавці, а саме менеджери закладів загальної середньої освіти міста Маріуполя. Напередодні їм було запропоновано пройти анкетування з питань моніторингу та організації дистанційного навчання у закладах середньої освіти. В ході зустрічі обговорювались наступні питання: організація дистанційного навчання в умовах карантину, якісна підготовка фахівців з розробки дистанційних навчальних курсів, формування інформаційно-освітнього середовища закладу загальної середньої освіти, виклики в освіті сьогодення. Такі зустрічі вже стали регулярними, адже задля якісного надання освітніх послуг, моніторинг освітніх програм спеціальностей 014 Середня освіта. Мова і література (англійська) відбувається постійно.
... Читати далі »

Просмотров: 61 | Добавил: Деканат | Дата: 25.09.2020


Нарешті родина факультету іноземних мов зустріла першокурсників – талановитих, розумних, усміхнених та впевнених у собі! Студентська рада факультету іноземних мов підготувала для здобувачів вищої освіти І курсів яскраві фотозони, ігри на свіжому повітрі та ознайомчу екскурсію аудиторіями.
... Читати далі »

Просмотров: 34 | Добавил: Деканат | Дата: 21.09.2020


Маріупольський державний університет вітає студентів із першим днем навчання. Цього року на ОС «Бакалавр» вступили близько 500 хлопців і дівчат із Донецької, Луганської, Запорізької, Днепропетровської, Харківської, Одеської, Хмельницької та Київської областей. Приємно відзначити, що більшість першокурсників – випускники закладів середньої освіти Маріуполя. Молодь здобуватиме вищу освіту за 37 спеціальностями денної та заочної форм навчання.
... Читати далі »

Просмотров: 17 | Добавил: Деканат | Дата: 21.09.2020


Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає завідувача кафедри італійської філології, доцента Ганну Трифонову з прекрасним Ювілеєм!
... Читати далі »

Просмотров: 124 | Добавил: Деканат | Дата: 16.09.2020


17-18 вересня з 9:00 до 16:00 проходитиме поселення першокурсників до гуртожитку Маріупольського державного університету за адресою: пр. Будівельників, 52.
... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: Деканат | Дата: 14.09.2020

« 1 2 3 4 ... 13 14 »