30 березня 2021 о 14.00 в рамках співпраці з закладами загальної середньої освіти м. Маріуполя старшим викладачем кафедри німецької та французької філології Марченко М.О. був проведений онлайн урок з німецької мови на платформі Zoom. У цьому заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти м. Маріуполя. Онлайн урок був присвячений проблемам молоді Німеччини «Alltag der Jugendlichen in Deutschland». Учням був запропонований відеоматеріал та вправи до нього. Також на занятті використовувався інтерактивний підхід до навчання іншомовної комунікації.

Просмотров: 22 | Добавил: Деканат | Дата: 01.04.2021


Центр довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету оголошує набір на дистанційні курси в групу англійської мови для складання зовнішнього тестування при вступі до магістратури.
... Читати далі »

Просмотров: 17 | Добавил: Деканат | Дата: 01.04.2021


29 березня 2021 р. на факультеті іноземних мов МДУ відбулася зустріч з представниками французької компанії «Beten International» Володимиром Хаджиновим та інженеркою пані Матильдою Муліc (Mathilde Moulis). Захід було заплановано у рамках співробітництва Маріупольської міської ради з французькою інжиніринговою компанією, яка займається модернізацією системи питного водопостачання у м. Маріуполі та модернiзацiєю мiських пляжів. Гостей було запрошено з метою залучення пані Муліc до підготовки студентів, майбутніх фахівців з французької мови, в межах навчального та позаавдиторного процесу. «Враховуючи те, що Матильда є франкофоном, студентам, які вивчають французьку мову, буде дуже корисно регулярно спілкуватися з носієм мови», – зазначила у ході зустрічі Наталія Лоскутова, гарант ОП. Була отримана домовленість з пані Муліc, що вона долучиться до проведення як авдиторних, так і позаавдиторних занять, у т.ч. засідання СНТ зі студентами ФІМ. Окрім цього французька гостя люб’язно погодилася брати участь у заходах, які проводить МДУ для маріупольських школярів, що вивчають французьку мову. Декан ФIМ Ганна Трифонова висловила сподівання, що ця зустріч стане першим кроком у майбутньому плідному співробітництві, а МДУ стане базою підготовки філологів-знавців французької для допомоги у реалізації дуже важливих для міста проєктів.
... Читати далі »

Просмотров: 17 | Добавил: Деканат | Дата: 30.03.2021


27 березня студенти спеціальності "Філологія. Переклад (італійська)" відвідали воркшоп з науково-технічної термінології, який провів Андреа Фонтолан, представник міланського підприємства Termokimik Corporation S.p.A. Пан Фонтолан, який спеціалізується на встановленні очисного обладнання на металургійних підприємствах, розповів учасникам про специфіку роботи пиловлювальних пристроїв та особливості їхнього застосування на маріупольських підприємствах. Гостя кафедри італійської філології позитивно вразив інтерес студентів МДУ до вивчення італійської мови і культури. У ході зустрічі пан Фонтолан із задоволенням відповідав на запитання учасників стосовно особливостей італійської мови та освітнього процесу в Італії.
... Читати далі »

Просмотров: 16 | Добавил: Деканат | Дата: 30.03.2021


Сьогодні 30 березня 2021 року в рамках профорієнтаційної роботи Маріупольського державного університету та закладів загальної середньої освіти відбулася зустріч на тему «Моя майбутня професія» в ході якої майбутні абітурієнти дізналися про нові тенденції в іноземній філології та освіті, особливості вступу на спеціальності Маріупольського державного університету, зокрема на освітні програми, які запроваджені на кафедрі англійської філології. Всього у заході прийняло участь більше 20 охочих з різних закладів загальної середньої освіти.
... Читати далі »

Просмотров: 15 | Добавил: Деканат | Дата: 30.03.2021


29 березня асистентом і старшим викладачем кафедри італійської філології МДУ Поклад Таїсією та Грачовою Аліною була проведена онлайн-зустріч з учнями закладів середньої освіти у рамках профорієнтаційної роботи. У ході майстер-класу майбутні абітурієнти відповіли на запитання "Що для тебе Італія?", ознайомилися із найбільш цікавими фактами про італійську мову, навчилися ключовим італійським привітанням та розмовним конструкціям. У розважливій легкій атмосфері Zoom-спілкування учасники мали змогу переконатися у мелодійності і простоті італійської мови.
... Читати далі »

Просмотров: 16 | Добавил: Деканат | Дата: 30.03.2021


29.03.2021 у Фонді Розвитку Маріуполя відбувся презентаційний круглий стіл та майстер-клас з використання симуляційних ігор для вивчення прав людини у школі, у якому взяли участь викладачі факультету іноземних мов Наталія Лоскутова та Марина Нетреба.
... Читати далі »

Просмотров: 17 | Добавил: Деканат | Дата: 29.03.2021


З 9 по 19 березня проходив Національний конкурс-флешмоб художнього читання віршів Тараса Шевченка. За його результатами першокурсниця спеціальності «Філологія. Мова та література (французька)» Маріупольського державного університету Аліна Кравчук посіла перше місце у номінації «Найкращі індивідуальні читання».
... Читати далі »

Просмотров: 15 | Добавил: Деканат | Дата: 29.03.2021


На базі Євразійського національного університету імені Л.Н. Гумільова пройшла Міжнародна студентська онлайн олімпіада з іноземних мов, у якій взяла участь молодь Маріупольського державного університету.
... Читати далі »

Просмотров: 11 | Добавил: Деканат | Дата: 26.03.2021


Завідувач кафедри німецької та французької філології, кандидат педагогічних наук, доцент Кажан Юлія Миколаївна успішно склала іспит на рівень володіння німецькою мовою С2, який вважається рівнем досконалого володіння мовою і відповідає рівню носія мови.
... Читати далі »

Просмотров: 98 | Добавил: Деканат | Дата: 25.03.2021

« 1 2 3 4 ... 21 22 »