12:31
На факультеті іноземних мов МДУ відбулися публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем»

11 жовтня на факультеті іноземних мов МДУ відбулися публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем». В заході взяли участь команди факультету іноземних МДУ та команди ЗЗСО №26. Особливістю цього турніру стало те, що дебати проходили одночасно у 4 містах Донецької та Луганської областей (м. Сєвєродонецьк, м. Краматорськ, м. Маріуполь, м. Лиман).

Публічні дебати проходили у вуличному форматі з дотриманням рекомендованої дистанції та обов’язково наявності медичних масок. Завдяки прямим трансляціям через додаток Zoom учасники мали змогу спостерігати за тим, що відбувалося на інших локаціях та залюбки спілкувалися зі своїми колегами із інших міст.


Під час трьох раундів, дебатери обговорили наступні теми: «Цей уряд захистить права молоді під час пандемії», «Цей уряд розробить план дій щодо захисту прав людей з інвалідністю», «Цей уряд запровадить інклюзивний дизайн громадських ініціатив», «Цей уряд інтегрує інноваційні підходи в роботу з молоддю». Всі учасники отримали сертифікати, що засвідчили їх участь в публічних дебатах та цінні подарунки від організаторів, переможці та кращі спікери турніру були відзначені дипломами.


Переможців регіональних дебатів, команду у складі Ірини Краснікової та Рибальченко Анастасії було запрошено до участі в фіналі який відбувся 12 жовтня в м. Святогірськ, під час якого учасники матимуть відкриту дискусію з експертами: журналістами, громадськими діячами, представниками влади за темою «Роль молоді в налагоджені діалогів зарази соціальної єдності».


Раніше, представники факультету іноземних мов під керівництвом Максима Стьопіна стали учасниками проекту: «Школа дебатної майстерності, як навчання на практиці методам неконфліктного спілкування» (детальніше про подію писали тут: http://ndo.lg.ua/news/437-debatna-maystrenist-yak-metod-nekonfliktnoho-spilkuvannya.html), після чого успішним учасникам цієї Школи була надана можливість розповсюджувати дебатні практики, набирати команди дебатерів та організовувати такі публічні дебатні тунири.


Публічні дебати організовано в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).


Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Ми щиро вітаємо Ірину Краснікову, Анастасію Рибальченко та Максима Стьопіна з зайнятим 3 місцем на фінальному турнірі в м. Святогірськ та бажаємо подальших успіхів в дебатних раундах!

Переглядів: 128 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0