14:20
Доцент МДУ Марина Нетреба відвідала тренінг із викладання дисциплін у початковій школі

Доцент кафедри педагогіки та освіти Маріупольського державного університету Марина Нетреба взяла участь у тренінгу для тренерів вчителів за проєктом програми «НАДіЗ» – викладання громадянських і соціальних компетенцій у початкових класах загально-освітніх шкіл. Захід проходив у Харкові 20-21 серпня.

Тренінг організовано у рамках освітнього проєкту «Навчаюсь. Дію. Захищаю», який реалізується громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання «Українські Рубежі» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської республіки.


Проєкт спрямований на створення системи фахової підготовки вчителів початкової школи у Донецькій, Луганській та Харківській областях до викладання громадянських і соціальних компетенцій із застосуванням навчально-методичних комплектів «Пригоди прибульця Тарі».


Тренінг проводили автори методик і підручників із громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські Рубежі». Учасники ознайомилися з навчально-методичним комплектом «Навчаюсь. Дію. Захищаю», що складається з робочого зошита та збірки методичних сценаріїв навчальних занять для вчителів, їх асистентів, а також психологів, соціальних педагогів і керівників гуртків.


По завершенні заходу усі учасники отримали сертифікати.

Переглядів: 39 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0