13:12
Дуальні лекції від університету Вітовта Великого

Шановні колеги!

Раді повідомити, що наш партнер – університет Вітовта Великого м. Каунас запрошує спільноту МДУ на дві відкриті дуальні лекції.

Як забезпечити, щоб міста підтримували добробут жителів і залишалися стійкими до різних викликів? Як ефективно адаптувати бізнес-моделі до цифрової сфери за прикладом Apple, Google та інших успішних компаній? Ці питання будуть обговорюватися на двох лекціях, організованих альянсом європейських університетів Transform4Europe. Лекції пройдуть 4 і 25 травня  online.

Resilient Cities: Connecting Wellbeing, Infrastructure & Cities

Лекція відбудеться у четвер, 4 травня, о 16:00 (CET) online.

Як добробут людей та доступ до міської громадської інфраструктури інтегруються в міста, які повинні стати стійкими до соціально-демографічних та економічних викликів? Місцеві органи влади, громади та підприємства потребують знань, інструментів та показників для створення "придатних для життя" міських просторів, які ефективно сприяють добробуту міських жителів. Що означає Жити в "придатних для життя" містах для різних міських груп, таких як місцеві громади, працюючі батьки, люди похилого віку, молодь та меншини? Які державні послуги вони можуть отримувати і які потреби міських жителів? Як пов'язати прагматизм міського розвитку та громадської інфраструктури з показниками добробуту? Дискусія запрошує вчених-урбаністів і практиків поділитися своїм досвідом.

Of digital business models, networks and gatekeepers – from analogous to digital business models

Лекція відбудеться у четвер, 25 травня, о 16:00 (CET) online.

Google, Amazon чи Apple, бізнес-моделі успішних компаній все більше характеризуються своїм цифровим характером. У доповіді розповідається про концепції бізнес-моделей, мереж і гейткіпінгу з прикладами з практики і про те, як вони застосовуються в цифровій сфері.

Для отримання додаткової інформації, можна зв’язатися:

Провідний фахівець відділу міжнародної мобільності та проєктної діяльності Центру міжнародної освіти МДУ Катерина Горюнова ([email protected])

Переглядів: 29 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0