18:08
Факультет іноземних мов продовжує реалізацію програми академічної мобільності Erasmus + з університетом Пардубіце (Чехія)

Як учасник програми академічної мобільності Erasmus+ з університетом Пардубіце (Чехія), координатором якого є завідувач кафедри німецької та французької філології Ю.М.Кажан, факультет іноземних мов плідно співпрацює з науковцями філософського факультету університету Пардубіце.

З 31 травня по 11 червня 2021 року на факультеті перебуває викладач кафедри іноземних мов Ян Чапек (Jan Čapek). В рамках цього візиту заплановані зустрічі з керівництвом університету та факультету, лекції та консультації студентів з питань германістики та можливостей навчання в університеті Пардубіце.


2 травня пан Чапек мав зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Оленою Павленко та деканом факультету іноземних мов Ганною Трифоновою, під час якої було обговорено подальші напрямки співробітництва між МДУ та університетом Пардубіце.


2 травня Ян Чапек прочитав також лекцію німецькою мовою для студентів факультету іноземних мов на тему «Міфи та легенди Чехії». Цікаві факти щодо історії та культури Чехії викликали жвавий інтерес присутніх студентів та викладачів. Доповідач розповів також про діяльність університету Пардубіце та програму Еразмус+, яка фінансується Європейським Союзом і сприяє академічній мобільності студентів. Вже в наступному семестрі два студенти спеціальності «Філологія. Мова та література (німецька)» та «Середня освіта. Мова і література (німецька)» навчатимуться протягом 5 місяців на філософському факультеті університету Пардубіце.


Впевнені, що проект Еразмус+ сприятиме підвищенню якості освіти наших студентів і відкриє їм нові можливості для самореалізації.

Переглядів: 45 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0