12:21
Факультет іноземних мов розпочав реалізацію програми академічної мобільності Erasmus + з університетом Пардубіце (Чехія)

Плідна міжнародна діяльність факультету іноземних мов не припиняється навіть в період пандемії. Як учасник програми академічної мобільності Erasmus + з університетом Пардубіце (Чехія), координатором якого є завідувач кафедри німецької та французької філології Ю.М.Кажан, факультет плідно співпрацює з науковцями філософського факультету університету Пардубіце.

6 квітня 2021 року професор кафедри іноземних мов Ян Чапек (Jan Čapek) прочитав лекцію німецькою мовою для студентів факультету іноземних мов на тему «Роль німецької мови в світі». Цікаві факти щодо історії, культури Німеччини та інших німецькомовних країн, щодо стереотипів та впливу німецької мови на українську викликали жвавий інтерес присутніх студентів та викладачів. Доповідач розповів також про ситуацію з пандемією в Чехії та організацію онлайн навчання в чеських університетах.


5 квітня було проведено лекцію англійською мовою для студентів історичного факультету та факультету філології та масових комунікацій на тему «Історія колоніалізму та дебати щодо расизму», в якій пан Чапек презентував важливі факти щодо колоніальної політики та представив результати власних спостережень, які він зробив під час своїх подорожей до Африки. Як філолог-дослідник він наводив цікаві приклади впливу колоніальної політики на лексичний склад мов. 8 квітня професор університету Пардубіце розповість про історію колоніалізму студентам економіко-правового факультету.


Проект Еразмус+, який фінансується Європейським Союзом, сприяє академічній мобільності студентів. Фінансування передбачає навчання 4 студентів факультету іноземних мов протягом одного семестру в уіверситеті Пардубіце та стажування 2 викладачів тривалістю по 20 днів.


Впевнені, що новий проект Еразмус+ сприятиме підвищенню якості освіти наших студентів і відкриє їм нові можливості для самореалізації.

Переглядів: 67 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0