09:42
Факультет іноземних мов розвиває співпрацю з Маріупольським товариством німців "Відергебург"

14 травня на факультеті іноземних мов відбулась зустріч з головою Маріупольського товариства німців «Відергебург» пані Іриною Брікшис. Метою стало налагодження співробітництва з німецькою спільнотою міста задля розвитку комунікації та гармонійних міжкультурних відносин у полікультурному середовищі Маріуполя. У бесіді від факультету іноземних мов взяли участь декан Ганна Трифонова, завідувач кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан, заступник декана, старший викладач кафедри німецької та французької філології Марина Марченко.

Маріупольське товариство німців має цікавий та багатий досвід реалізації численних культурних та освітніх проєктів, серед яких: школа третього віку, курси з німецької мови та культури, виставки, просвітницькі заходи з історії, архітектурної та культурної спадщини німців Маріуполя та Приазов’я тощо.


Факультет іноземних мов прагне стати майданчиком для проведення спільних комунікативних заходів, наукових досліджень у галузі діалектології та культурної своєрідності німецького осередку в Маріуполі. Викладачі кафедри німецької та французької філології готові надати підтримку у викладанні та розповсюдженні німецької мови. Традиційною стане спільна участь у Тижнях Німеччини, які щороку проходять в МДУ. Найближчим часом буде підписано меморандум про співпрацю, який сприятиме розвитку та активізації співробітництва між університетом та Маріупольським товариством німців.

Переглядів: 28 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0