10:40
Форум «Маріуполь 2030. Великі інвестиційні можливості»

3 вересня 2021 року і Маріуполі відбувся Форум «Маріуполь 2030. Великі інвестиційні можливості», який об’єднав українських та міжнародних експертів, підприємців, громадських діячів та державних управлінців. Пряма трансляція форуму відбувалася на каналі Маріупольського телебачення двома мовами, українською та англійською. Синхронний переклад спікерів забезпечували викладачі кафедри англійської філології МДУ Максим Стьопін, Валерія Чебурахіна, магістрант кафедри англійської філології Тарас Демура та асистент кафедри теорії та практики перекладу Софія Лучіна

Наші перекладачі на високому рівні виконували мовний супровід таких відомих спікерів як міський голова Вадим Бойченко, секретар Національної інвестиційної ради Леван Варшаломідзе, перший заступник голови Донецької ОДА Ігор Мороз, бізнес-омбудсмен Марчін Свенчицький та член Наглядової Ради Анатолій Долинний, які виступили на відкритті форуму.


Після цього відбулося дві сесії: «Маріуполь майбутнього – Інвестиційні можливості», під час якої учасники обговорили питання залучення інвестицій та «Законодавчі зміни необхідні для зростання інвестицій у місто», де дискутували щодо концесії у сфері охорони здоров’я, безпеки економічної діяльності для інвесторів.


Наші колеги чудово виконали покладене на них відповідальне та дуже складне завдання та отримали корисний досвід у галузі синхронного перекладу.

Переглядів: 18 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0