12:22
Форум Україна 603,7. “Вільний Донбас - могутність Європи”

15 вересня 2021 року Міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України “Україна 603,7”, громадська організація “Політичний камертон України” у співпраці з Фондом Конрада Аденауера в Україні, Посольством Швейцарії в Україні та за підтримки Маріупольської міської ради організували Форум Україна 603,7. “Вільний Донбас - могутність Європи” у місті Маріуполі, який став складовою першої платформи для багаторівневого діалогу про безпеку людини, громади та суспільства з залученням представників центральної та місцевої влади, експертів, представників місцевого бізнесу, іноземних дипломатів.

Вже традиційно, перекладачами під час роботи форуму працювали наші викладачі: старший викладач кафедри англійської філології Максим Стьопін, асистент кафедри англійської філології Валерія Чебурахіна, асистент кафедри теорії та практики перекладу Софія Лучіна, які протягом 6 годин здійснювали синхронний переклад трансляції у прямому ефірі англійською мовою.


Серед спікерів форуму були Дмитро Лубінець, народний депутат України, Сергій Шахов, народний депутат України, Інна Драганчук, заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Сабріна Бюхлер, керівниця Програми безпеки людини Посольства Швейцарії в Україні, Мелінда Херінг, редактор Ukraine Alert, Атлантична Рада, капітан І рангу Микола Левицький, командир 23-го загону Морської охорони ДПСУ Роман Чемерис, полковник Сергій Адамчук, підполковник Олександр Озінковський, представники місцевої влади, правоохоронці, підприємці, представники громадських організацій.


За результатами форумів були розроблені рекомендації для членів парламенту та Кабінету Міністрів України в сфері національної безпеки.


Наші колеги чудово виконали покладене на них відповідальне та дуже складне завдання та отримали корисний досвід у галузі синхронного перекладу.

Переглядів: 37 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0