11:04
Кафедра німецької та французької філології провела церемонію нагородження переможців конкурсу перекладу

З 15 лютого по 4 квітня 2021 р. на факультеті іноземних мов МДУ проходив конкурс перекладу з німецької мови «Перші кроки в перекладі» (для учнів 6-8 класів) та «Вмію перекладати» (для учнів 9-11 класів), організатором якого виступила кафедра німецької та французької філології. Цього року у конкурсі, який проводиться вже п’ятий рік поспіль, взяли учать 90 учнів, а на конкурс було надіслано понад 100 робіт!

Школярам було запропоновано перекласти українською мовою віршовані та прозові твори сучасних німецьких авторів. Слід зазначити, що учасники конкурсу показали високий рівень володіння навичками перекладу з німецької мови та продемонстрували цікаві перекладацькі стратегії.


Через карантинні обмеження церемонію нагородження було відкладено, але 25 травня 2021 на факультет іноземних мов МДУ було запрошено 18 переможців конкурсу зі шкіл № 66, 27, 18, 68, 39, 28, 29, гімназії №1, гімназії № 2, Маріупольського міського ліцею та вчителів німецької мови. На початку заходу завідувач кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан урочисто вручила переможцям грамоти та пам`ятні призи, а також сертифікати про участь. Організатор конкурсу перекладу старший викладач кафедри німецької та французької філології Світлана Ганжело провела інтерактивну частину заходу за темою «Вільний час», школярі взяли активну участь у конкурсах та отримали призи.

Переглядів: 85 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0