10:20
Кафедра німецької та французької філології розпочинає реалізацію програми академічної мобільності Erasmus+ з університетом Пардубіце

Запрошуємо студентів 2 та 3 курсів ОС «Бакалавр» та студентів 1 курсу ОС «Магістр» спеціальностей «Філологія. Мова та література (німецька)» та «Середня освіта. Мова і література (німецька)» подавати заявки на участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ з університетом Пардубіце. В рамках участі в програмі студенти зазначених спеціальностей можуть протягом одного семестру (з вересня 2021 року) отримувати стипендію у розмірі 800 євро для навчання в університеті Пардубіце. Передумовою участі в програмі є високі показники успішності та добре володіння німецькою мовою (не нижче рівня В1). Студенти, які виявили бажання подати заявку на участь у програмі, мають пройти співбесіду з комісією, яка складається з викладачів кафедри німецької та французької філології.

За детальною інформацією щодо умов участі і проходження співбесіди пишіть на адресу кафедри німецької та французької філології gerph@mdu.in.ua або дзвоніть завідувачу кафедри Кажан Юлії Миколаївні, яка є координатором проекту, за телефоном 0987595919.

Переглядів: 46 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0