14:21
Канікули з користю: благодійна комісія МДУ запрошує волонтерів до проєкту «Старість в радість»

Благодійна комісія Маріупольського державного університету запрошує небайдужу молодь долучитися до волонтерського проєкту «Старість в радість» та зробити життя бабусь і дідусів кращим.

Проєкт реалізовуватиметься протягом літа за фінансової підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Маріуполь».


В Україні більш ніж 6 мільйонів людей літнього віку відносяться до категорії самотніх і потребують допомоги у побутових, житлових, соціально-культурних та інших питаннях. До того ж деякі проблеми, які випадають на долю людей, не завжди зводяться до матеріального – інколи стареньки потребують лише доброзичливого відношеня і живого спілкування.


Головною метою проєкту «Старість в радість» є створення умов для покращення якості життя людей літнього віку та залучення молоді до проблем старшого покоління, адже саме молодь двигун суспільства, який веде до змін.


У рамках проєкту волонтери допомагатимуть літнім людям із введенням побутових справ, оформленням довідок та іншого. До обов’язків волонтера також входитиме спілкування і моральна підтримка підопічних.


ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ

Переглядів: 61 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0