12:50
Карантин не перешкода: освітяни МДУ обговорили реформи Нової української школи

27 березня з ініціативи кафедри педагогіки та освіти Маріупольського державного університету у дистанційному режимі відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова українська школа: початок реформ».

Співорганізаторами конференції виступили Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Запорізький національний університет та Університет Західної Македонії. У заході взяли участь понад 140 осіб з Греції, Словаччини та України.


Учасники обговорили питання реформування загальної середньої освіти, освітнього менеджменту в умовах становлення Нової української школи, забезпечення доступності дошкільної та початкової освіти, проблем освітньої теорії та практики.


За результатами роботи конференції освітяни зійшлися на думці, що необхідно посилити увагу до практичних питань підготовки вчителів Нової української школи та менеджерів освіти, покращити навчально-методичну складову за рахунок проведення досліджень та написання підручників і посібників для студентів, а також розширити співпрацю із закордонними університетами, що здійснюють підготовку педагогічних та керівних кадрів для закладів загальної середньої освіти, шляхом реалізації спільних проєктів, наукової, дослідницької та освітньої діяльності, академічної мобільності.


Тези доповідей учасників опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

 


Переглядів: 99 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0