09:40
Карантин – не перешкода вивченню іноземних мов!

Не зважаючи на введення карантинних заходів, кафедра німецької та французької філології МДУ не відмовилася від традиційного конкурсу перекладу для учнів, які вивчають німецьку та французьку мови: «Meine ersten Schritte in der Übersetzung», «Mes premiers pas en français» (для учнів 6-8 класів) та «Fit im Übersetzen», «Je me perfectionne» (для учнів 9-11 класів).

Школярам були розіслано он-лайн прозові та віршовані твори сучасних французьких та німецьких авторів, і протягом місяця (з 10 березня по 10 квітня 2020 р.) вони надсилали свої варіанти перекладу організаторам конкурсу. Члени журі оцінювали роботи за такими критеріями: смислова адекватність, стилістична адекватність, цілісність сприйняття, грамотність стилістичного й лексико-граматичного змісту тексту перекладу.


Слід зазначити, що усі учасники дуже відповідально підійшли до виконання перекладів: намагалися влучно відтворити українською мовою іншомовні усталені вирази, шукали гарні рими, дотримувалися милозвучності перекладу, демонстрували нестандартність перекладацького рішення.


21 квітня 2020 р. поважне журі визначило переможців, які отримають заслужені дипломи та пам’ятні призи після закінчення карантину, а усім учасникам конкурсу буде вручено сертифікати про участь.


Отже, навіть карантин не став на заваді вивчення іноземних мов і ще раз довів, що Маріуполь – це місто не лише сильних людей, а й талановитої молоді!

Переглядів: 91 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0