15:37
Колектив МДУ привітав з Ювілеєм першого завідувача кафедри німецької та французької філології, доцента Ніну Воєводіну

Сьогодні на засіданні ректорату Маріупольського державного університету викладачі, співробітники та студенти привітали з Ювілеєм доцента кафедри німецької та французької філології Ніну Воєводіну.

Ніна Михайлівна працює в університеті вже 27 років. Вона зробила вагомий внесок у створення кафедри німецької та французької філології (на той час кафедри іноземних мов), яку очолювала з 1993 по 2006 рік. Протягом 10 років вона також була вченим секретарем МДУ.


Ніна Воєводіна є авторитетним фахівцем у галузі німецької філології, має 67 наукових публікацій і 22 науково-методичних посібники. Колеги відзначають щирість, доброту і виключну порядність Ніни Михайлівни, завдяки яким вона заслужила глибоку повагу колег і студентів. Чимало її учнів сьогодні плідно працюють в сфері освіти, як в Україні, так і за кордоном.


За значні досягнення у науковій і педагогічній діяльності Ніна Воєводіна відзначена нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти України» і Грамотою Національної академії педагогічних наук України.


Щиро вітаємо Ніну Михайлівну з Ювілеєм, дякуємо за любов до справи та щиру відданість університету і бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення та здійснення мрій!


З Ювілеєм!

Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МД

Переглядів: 117 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0