07:50
Колектив МДУ вітає доцента Галину Морєву з Ювілеєм!

Колектив Маріупольського державного університету вітає доцента кафедри німецької та французької філології Галину Морєву з прекрасним Ювілеєм!

Галина Георгіївна – фахівчиня високого рівня у галузі французької мови. Колеги та студенти знають її як щиру, добру і чесну людину. Галина Морєва присвятила університету понад 25 років трудової діяльності, з яких вісім керувала кафедрою німецької та французької філології.


Авторка понад 100 наукових праць із філософських проблем мовознавства, загального, порівняльно-історичного і типологічного мовознавства, лексикології, граматики та історії французької мови.


Чимало учнів Галини Морєвої сьогодні плідно працюють у сфері освіти, як в Україні, так і за кордоном. За сумлінну працю та вагомий внесок у становлення висококваліфікованих фахівців викладачка відзначена Подякою міського голови Маріуполя та подяками ректора МДУ.


Щиро вітаємо Галину Георгіївну з Ювілеєм! Сердечно дякуємо за відданість справі і бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення та здійснення мрій!

Переглядів: 204 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0