08:00
Колектив МДУ вітає доцента Ганну Трифонову з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає завідувача кафедри італійської філології, доцента Ганну Трифонову з прекрасним Ювілеєм!

Талановита, розумна та завжди життєрадісна, Ганна Валеріївна гармонійно поєднує високі професійні та душевні якості. Колеги та студенти поважають і цінують її за виключну компетентність, безмежну любов до справи, невичерпний ентузіазм і природну душевність.


Справжня професіоналка своєї справи, яку вирізняють прогресивні погляди та новаторські ідеї. Ганна Трифонова на високому науково-методичному рівні забезпечує викладання дисциплін фахової підготовки філологів-італістів та впроваджує інноваційні технології у навчальний процес факультету іноземних мов.


У науковому доробку фахівчині понад 60 праць і перекладів, виданих в Україні та Італії. Ганна Валеріївна досліджує питання українсько-італійської міжкультурної взаємодії, процеси інформаційних міждержавних обмінів, змін і тенденцій розвитку мовно-культурного середовища в умовах глобалізації, інформатизації, технологізації.


Завдяки активній життєвій позиції та вмінню налагоджувати відносини з іноземними партнерами, Ганна Валеріївна робить вагомий внесок у створення позитивного іміджу Маріупольського держуніверситету.


За багаторічну сумлінну працю, плідну наукову роботу та значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів Ганна Трифонова удостоєна Почесної грамоти Маріупольської міської ради, Подяки Міністерства освіти і науки України, а також стипендій Міністерства закордонних справ Італії та Кабінету Міністрів України для молодих учених.


Шановна Ганно Валеріївно, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, душевного тепла і творчого натхнення! Нехай всебічна підтримка рідних, колег і вдячних учнів допомагає підкорювати нові професійні вершини та втілювати у життя найамбітніші ідеї! Миру, любові та добробуту!


З Ювілеєм!

Переглядів: 115 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0