08:10
Колектив МДУ вітає доцента Ірину Борисівну Тимофєєву з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету щиро вітає доцента кафедри педагогіки та освіти, кандидата педагогічних наук Ірину Тимофєєву з Ювілеєм!

Ірина Борисівна працює в університеті 14 років, є провідним фахівцем у підготовці майбутніх вчителів початкової школи та є гарантом спеціальності «Початкова освіта».


Почала трудову діяльність на економіко-правовому факультеті асистентом кафедри математичних методів та системного аналізу, а з 2018 року працює на факультеті іноземних мов.


Ірина Тимофєєва є автором п’яти навчально-методичних посібників і понад 80 наукових і науково-методичних публікацій у вітчизняних та іноземних виданнях. Брала активну участь з науково-педагогічної експертизи проєктів підручників для початкової школи (математика 2 клас). Професійні інтереси та прагнення спрямовані на впровадження цифрових технологій під час підготовки майбутніх вчителів початкових класів.


Шановна Ірино Борисівно! Нехай новий етап Вашого життя буде щедрим на радість, успіхи, нехай здійсняться найсміливіші мрії. А доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток та віра, надія, любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Творчої наснаги та великих професійних успіхів!


З Ювілеєм!

Переглядів: 76 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0