10:13
Колектив МДУ вітає доцента Юлію Кажан з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає завідувача кафедри німецької та французької філології, доцента Юлію Кажан з прекрасним Ювілеєм!

Талановитий викладач, провідний вчений, розумний керівник, порядна людина – всі ці слова якнайкраще характеризують Юлію Миколаївну. Колеги та студенти шанують її, як за людські якості – щирість, доброту, чесніть, вміння вислухати та почути, так і за професійні – безмежну любов до справи, колосальну працездатність, невичерпний ентузіазм.


Юлія Кажан є справжнім фахівцем у викладанні германістики. Вона проводить курси підвищення кваліфікації для вчителів та викладачів німецької мови як в Маріуполі, так і в інших регіонах України. Завдяки високому професіоналізму з 2014 року Юлія Миколаївна очолила кафедру німецької та французької філології МДУ. Передові погляди дозволяють їй здійснювати якісну підготовку фахівців із німецької мови.


За активної участі Юлії Кажан Маріупольський держуніверситет підписав договір про співпрацю з Ґете-Інститутом, завдяки якому майбутні вчителі німецької мови мають можливість вдосконалювати свою мовну та методичну компетентність. Також з ініціативи Юлії Миколаївни МДУ став учасником міжнародного проєкту «Цифровий мережевий університет», який дозволяє студентам проходити в онлайн-режимі навчальні курси закладів вищої освіти Німеччини, Австрії, Грузії, України та інших країн.


Щиро вітаємо Юлію Миколаївну та бажаємо міцного здоров’я, душевної гармонії, безмежного щастя, оптимістичного настрою, творчого натхнення та великих звершень на науковій і педагогічній ниві! Нехай у життя втілюються всі плани та задуми. Миру, любові та добробуту!


З Ювілеєм!

Переглядів: 116 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0