08:00
Колектив МДУ вітає доцента Надію Назаренко з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає доцента кафедри англійської філології Надію Назаренко з прекрасним Ювілеєм!

Чарівна, мудра та чуйна Жінка, яка є справжньою професіоналкою своєї справи. Свій педагогічний шлях Надія Іванівна розпочинала асистенткою, а на разі працює доцентом кафедри англійської філології факультету іноземних мов МДУ, щедро передаючи знання та досвід молодому поколінню


Надія Назаренко активно займається наукою. У доробку фахівчині 60 наукових праць із літературознавства, художнього перекладу, міжкультурної комунікації, які були надруковані в Україні та за кордоном. Результати власних досліджень науковиця представила на всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, форумах. Крім того, вчена є відповідальною редакторкою збірника наукових статей Vox Philologi Маріупольського університету.


Шановна Надіє Іванівно, щиро дякуємо Вам за сумлінну працю в ім’я Маріупольського університету і бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії та довгих років життя! Нехай серце завжди палає любов’ю, а душа квітне від щастя! Нехай доля дарує Вам більше приводів для свят і гарного настрою, а близькі люди, колеги та вдячні студенти надихають на професійні звершення! Родинної злагоди, добробуту та натхнення!


З Ювілеєм!

Переглядів: 89 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0