08:44
Колектив МДУ вітає доцента Наталю Воєвутко з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету щиро вітає доцента кафедри педагогіки та освіти, кандидата педагогічних наук Наталю Воєвутко з чудовим Ювілеєм!

Наталя Юріївна є однією з кращих випускниць МДУ, в стінах якого працює з 2004 року. Вона викладає дисципліни педагогічного та філологічного спрямування, веде курси підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів вищої освіти. Є авторкою понад 130 науково-методичних праць українською, англійською та новогрецькою мовами, 8 посібників для студентства, співавторкою 9 підручників, посібників, навчальних програм з грифом МОН України для шкільництва.


Наталя Воєвутко має багаторічний досвід спільної наукової, методичної та організаційної діяльності з університетами, фондами й установами, що формують освітню політику Грецької Республіки та Республіки Кіпр. За її ініціативи укладено договори про співпрацю з грецькими університетами, координуються програми академічної мобільності викладачів і студентів між Маріупольським держуніверситетом та Університетом Фракії імені Демокрита, Університетом Західної Македонії.


Наталя Юріївна є спеціалістом МОН України з антидискримінаційної та науково-педагогічної експертизи проєктів підручників, експерткою Центру міжнародної сертифікації знань з новогрецької мови, членкинею редакційної колегії наукових журналів України та Греції, комітетів міжнародних наукових конференцій.


Професійні інтереси та прагнення дозволили Наталі Воєвутко отримати гранти Республіки Кіпр, Грецької Республіки, Литовської Республіки, Чеської Республіки на здійснення наукових досліджень та просвітницької діяльності. Крім того, вона має почесні відзнаки Грецької Республіки та Республіки Кіпр.


Щиро вітаємо Наталю Юріївну і бажаємо безмежного щастя, оптимістичного настрою, душевного тепла та невичерпної творчої енергії для втілення у життя усіх планів і задумів! Миру, любові та добробуту!


З Ювілеєм!

Переглядів: 76 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0