09:00
Колектив МДУ вітає старшого викладача Максима Стьопіна з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає старшого викладача кафедри англійської філології Максима Стьопіна з Ювілеєм!

Багатогранний, ініціативний, творчий, активний – Максим Григорович є справжнім прикладом для молоді. Колеги та студенти шанують його за високу порядність, непідробну щирість, невичерпний ентузіазм і безмежну любов до справи.


До сфери його професійних інтересів входять розробка і підтримка дистанційних навчальних курсів, викладання риторики, практичної фонетики, практики усного та писемного мовлення. Вчений активно долучається до всеукраїнських і міжнародних наукових заходів, присвячених проблемам та викликам сучасної освіти.


У науковому доробку Максима Стьопіна понад 30 наукових праць з методики викладання англійської мови, освітнього менеджменту, теорії та практики красномовства, що були надруковані в Україні та за кордоном.


Також викладач приділяє велику увагу студентському життю факультету. Він виступає керівником дискусійного клубу DIXI, інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?» та творчої студії «Світ очима філолога».


За сумлінну працю і активну громадську позицію відзначений двома подяками Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, подяками міського голови, подяками ректора МДУ.


Щиро вітаємо Максима Григоровича і бажаємо оптимістичного настрою, творчої наснаги, душевного тепла, миру та добра. Великих успіхів і життєвих перемог у науковій і педагогічній діяльності!

Переглядів: 36 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/2