14:46
«Майже французи» на факультеті іноземних мов МДУ

13 березня 2021 на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся четвертий французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи» для учнів 5-11 класів, які вивчають французьку мову. Як і у попередні роки організатором конкурсу були викладачі кафедри німецької та французької філології, а доцент кафедри Лоскутова Наталія, яка викладає французьку мову, очолила журі.

Цього року темою конкурсу біла весна і учні (з допомогою учителів) підготували чудові виступи, під час яких декламувалися вірші Т. Готьє, П. Верлена, В. Гюго, М. Карема та інших видатних французьких митців. В конкурсні завдання також входило читання віршованих творів без попередньої підготовки та презентація французької казки «Пташка, яка принесла весну». Окрім цього студенти спеціальностей «Середня освіта», спеціалізація «Французька мова і література» та «Філологія», спеціалізація «Романські мови та літератури, переклад включно (перша – французька)» підготували додаткові конкурси та вікторини на знання французької мови та загальну ерудицію. Школярам ці конкурси прийшлися до вподоби, оскільки вони містили цікаві гейміфіковані он-лайн завдання. А щоб не нудьгувати під час підбиття підсумків учні дивилися тематичні мультиплікаційні фільми французькою мовою.


Переможцями у конкурсі стали учні ЗОШ № 10 (Перекупка Олеся), ЗОШ № 57 (Дударь Валерія), гімназії зі структурним підрозділом початкової школи №20 (Степанець Маргарита), маріупольської спеціалізованої школи № 5 (Ахтирська Дар’я) та маріупольського міського ліцею (Жайворонок Валерія та Євменчук Валерія), які продемонстрували не лише гарне володіння французькою мовою, але й широку ерудицію. Учасники отримали дипломи та солодкі призи. Зацікавленість учнями французькомовним фонетичним конкурсом у черговий раз довела, що Маріуполю потрібна французька мова, як у школах, так і у ЗВО. А отже, vive la belle langue française!

Переглядів: 73 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0