12:19
Маріупольські школярі взяли участь у конкурсі есе з англійської мови

На базі факультету іноземних мов МДУ з ініціативи кафедри англійсткої філології з 10.03.-01.04.2021 року було проведено конкурс з написання есе серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Маріуполь.

У заході прийняло участь понад 20 осіб. Учасникам було запропоновано висловити свої думки англійською мовою щодо одної з чотирьох запропонованих тем. Слід зазначии, що учні продемонстували самостійний підхід та зацікавленність у розкритті теми есе.


Нагородження відбулося 07 квітня 2021 року на факультету іноземних мов. Призери та учасники отримали дипломи першого, другого та третього ступеня, сертифікати учасників конкурсу та подарунки. Окрім того, учням було надано інформацію щодо вступної кампанії в МДУ та освітньо-професійних програм «Філологія» , «Середня освіта», за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на факультеті іноземних мов. Вчителі та учні переглянули відео повідомлення стосовно життєдіяльності факультету.


На останок учні висловили подяку за нагоду продемонструвати та перевірити свої навички писемного мовлення та виявили бажання подальшої співпраці з факультетом іноземних мов та кафедрою англійської філологї зокрема.

Переглядів: 56 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0