12:39
МДУ єднає серця: оголошуємо флешмоб до Дня всіх закоханих

Найкраще, що дається людині у житті – це справжнє світле кохання. Любов усюдисуща і може з’єднати два самотніх серця будь-де: на зупинці, коли чекаєш на автобус, у черзі, коли хочеш купити щось смачненьке на обід, у коридорі, коли шукаєш потрібну аудиторію.

Маріупольський державний університет запрошує викладачів, співробітників, студентів та випускників взяти участь у флешмобі «МДУ єднає серця» до Дня всіх закоханих. Якщо ваше кохання зародилося в стінах університету – поділіться своєю історією!


Для участі у флешмобі необхідно на власній сторінці у Facebook чи Instagram опублікувати спільне фото зі своєю другою половинкою з хештегом #LoveStoryMSU і написати невеличку історію по те, як МДУ поєднав ваші серця. У публікації необхідно вказати імена та прізвища, а також спеціальність (тільки для студентів і випускників). Світлина та історія мають бути доступними для перегляду.


Флешмоб триватиме до 9 лютого.


По завершенні флешмобу до Дня святого Валентина буде створений тематичний стенд зі світлинами учасників і QR-кодами, за якими можна буде прочитати їх історії кохання.


Давайте всі разом покажемо, що справжнє кохання не тільки живе на сторінках дитячих казок і оспівується великими майстрами поетичного слогу, а й робить щасливими людей у реальному світі.


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 122 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0