19:12
«Ми – молодь, від нас залежить майбутнє, і ми маємо розуміти, як саме його змінити»: студентки МДУ взяли участь у дебатах

Студентки факультету іноземних мов Маріупольського державного університету вчилися вирішувати конфлікти за допомогою конструктивного діалогу під час публічних дебатів «Вчимося бути толерантними», які проходили у Слов'янську. Захід організував Донецький молодіжний дебатний центр у рамках проекту «Амбасадори миру».

Дебати проходили для школярів старших класів та студентів І-ІІ курсів з Донецької та Луганської областей. Загалом у заході взяли участь 26 команд (понад 90 учасників). Від МДУ змагалися дві команди: «Вчительки» у складі студенток І курсу спеціальності «Початкова освіта» Альони Ольмезової та Єлизавети Новицької і «Братство кільця», до якої увійшли студентки ІІ курсу спеціальності «Філологія. Мова та література (німецька)» Марія Реуцька та Ольга Монастирна.


Програма заходу включала відкриту дискусію з експертами, під час якої учасники дізналися про проект «Амбасадори миру» й отримали інформацію стосовно важливості соціальної активності молоді у миротворчій діяльності. Під час дебатів команди виступили у ролі уряду й опозиції. Уряд пропонував свій план дій з протидії булінгу і мові ненависті у мережі, а опозиція намагалася довести хибність обраного владою шляху і представити альтернативну програму.
 

Було дуже цікаво побачити стільки людей, почути їх думки на різні теми. Кожен із нас отримав від цих дебатів щось своє: знайомства, інформацію, знання… Ми з дівчатами отримали велике задоволення від того, що були частиною такого важливого у наш час заходу, де молодь може не тільки посперечатися, але й висловити власну точку зору з приводу представлених тем, розповісти, як вона бачить майбутнє, та запропонувати вирішення поставлених питань. Ми – молодь, від нас залежить майбутнє, і ми маємо розуміти, як саме його змінити – ось меседж цих дебатів,


– Марія Реуцька.


Читайте такожПід час конференції у МДУ освітяни обговорили питання реалізації Концепції Нової української школи

Переглядів: 116 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0