11:25
На факультеті іноземних мов МДУ стартувала Декада студентської науки

10 березня на факультеті іноземних мов відбулося пленарне засідання з приводу офіційного відкриття щорічної Декади студентської науки.

Із вітальним словом до студентів звернулися декан факультету іноземних мов, професор Олена Павленко і завідувачі кафедр, які побажали студентам натхнення та успіхів в їх плідній роботі і звернули особливу увагу на важливість активізації студентської наукової діяльності.


У ході засідання із науковою доповіддю виступила старший викладач кафедри італійської філології Аліна Грачова, яка презентувала студентам результати власного ґрунтовного дослідження темпоральних прислівників української, італійської та англійської мов. Із метою мотивування учнів до активної участі у міжнародних програмах стажувань цікаві доповіді про власний досвід академічної мобільності презентували студенти факультету іноземних мов. Вони поділилися із присутніми отриманими враженнями, а також надали практичні рекомендації щодо участі у відповідних ініціативах.


Цьогорічна Декада студентської науки на базі факультету іноземних мов МДУ триватиме до 20 березня. У цей період запланована робота 12 секцій, в яких студенти матимуть змогу представити результати проведеної наукової роботи із мовознавчої, літературознавчої і педагогічної проблематики. У рамках заходу студентам ФІМ запропоновано взяти участь у брейн-ринзі, олімпіаді з італійської мови для 1 курсу та усіх бажаючих, а також у фонетичних конкурсах.

Переглядів: 121 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0