09:58
На факультеті іноземних мов МДУ відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу перекладу з французької мови

З 15 лютого по 04 квітня 2021 р. на факультеті іноземних мов МДУ було проведено конкурс перекладу з французької мови «Mes premiers pas en français» (для учнів 6-8 класів) та «Je me perfectionne» (для учнів 9-11 класів). Конкурс перекладу проводиться вже п’ятий рік поспіль, отже можна сказати, що це був невеличкий ювілей. Традиційно конкурс об’єднав талановиту молодь міста Маріуполя, яка вивчає французьку мову: цього року у конкурсі взяли учать 47 учнів, а на конкурс було надіслано понад 70 робіт!

Школярам-поціновувачам французької мови було запропоновано перекласти українською мовою віршовані та прозові твори сучасних та класичних французьких авторів (П. Гамара, К. Вижер, Ж.Моро, А. Бурна). Учні творчо підійшли до виконання завдань: переклад супроводжували малюнки, фотографії, учасники дотримувалися стилістичної та смислової адекватності під час перекладу, демонстрували нестандартність перекладацького рішення.


Через карантинні обмеження церемонію нагородження довелося відкласти, але врешті-решт нагороди знайшли своїх героїв: 21 травня 2021 на факультеті іноземних мов МДУ відбулася церемонія нагородження. Під час нагородження викладач французької мови Лоскутова Наталія презентувала найкращі роботи та провела невеличку «роботу над помилками», яких припустилися учні у своїх перекладах. Родзинкою на торті було запрошення на захід француженки пані Матильди Муліс, яка люб’язно погодилася брати участь у заходах кафедри німецької та французької філології та сприяти популяризації французької мови у м. Маріуполі. Наприкінці заходу усі учасники отримали сертифікати про участь, а переможців було відзначено дипломами та пам’ятними призами.

Переглядів: 28 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1