13:21
На факультеті іноземних мов МДУ відбулись збори трудового колективу

27 травня на факультеті іноземних мов відбулись збори трудового колективу, які проводила проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Олена Павленко.

Основним питанням порядку денного було обговорення звіту Ганни Трифонової за результатами роботи на посаді завідувача кафедри італійської філології та затвердження плану розвитку ФІМ на 2021 – 2026 рр.


Майбутнє факультету розглядалось у розрізі освітньої діяльності, кадрової, науково-дослідної роботи, міжнародного співробітництва, виховного процесу, інформаційного забезпечення та розвитку інфраструктури. Серед головних завдань – забезпечення високої якості освіти, розвиток кадрового потенціалу, зміцнення науково-дослідного вектору, активна підтримка міжнародної діяльності університету, виховання молодого покоління української інтелігенції в дусі патріотизму, толерантності, взаємодопомоги, небайдужості на основі високих моральних цінностей та ідей гуманізму, доброчесності й людяності. Факультет іноземних мов прагне також стати платформою міжкультурної комунікації для студентства та громади.


За результатами обговорення п’ятирічного плану розвитку трудовий колектив факультету іноземних мов одностайно підтримав кандидатуру Ганни Трифонової на посаді декана факультету.

Переглядів: 36 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0