13:46
На факультеті іноземних мов МДУ відбувся тренінг «Правила мирного спілкування. Трансформація конфліктів»

Люди за характером, за темпераментом і багатьом іншим критеріям неоднакові, тому вони по-різному сприймають ситуацію, в якій опиняються. Людина, наскільки б безконфліктною вона не була, не в змозі уникнути розбіжностей з оточуючими. Скільки людей - стільки думок, і інтереси різних людей вступають в протиріччя один з одним. Різниця в сприйнятті часто призводить до того, що люди не погоджуються один з одним з певного приводу. Ця незгода виникає, коли ситуація дійсно носить конфліктний характер. Конфлікт визначається тим, що свідома поведінка однієї зі сторін порушує інтереси іншої сторони.

На факультеті іноземних мов МДУ відбувся тренінг «Правила мирного спілкування. Трансформація конфліктів» в якому взяли участь студенти 2 курсу. Тренінг провів старший викладач кафедри англійської філології Максим Стьопін. Учасники тренінгу вчились розв’язувати конфлікти, опановували роботу модераторів, виконували практичні завдання. Особливу цікавість викликали вправи з аналізу причин, ідентифікації ознак та пошуку шляхів вирішення конфлікту.


Студенти працювали в міні-групах та склали пам’ятку «Правила неконфліктного спілкування». Тренінг проходив у форматі відеоконференції на платформі ZOOM.

Переглядів: 40 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0