14:50
На факультеті іноземних мов пройшла відкрита лекція професора Майкла Коула з Тартуського університету (Естонія)

21 вересня для студентів факультету іноземних мов, які вивчають англійську мову, пройшов цікавий інтерактивний і просвітницький захід – лекція-спілкування від професора Тартуського університету Майкла Коула на тему: «Patriotism and Ukrainian identity». Дослідник завітав до МДУ в рамках співпраці університетів за проєктом ERASMUS+ Rethinking Regional Studies: Baltic-Black Sea Connection та вирішив поспілкуватись зі студентами факультету іноземних мов в межах тематики своїх досліджень.

Майкл ставив студентам цікаві дискусійні питання: чим відрізняються поняття націоналізму та патріотизму, чи можна бути патріотом країни, в якій ти не народився, які асоціації у сучасного студентства з Україною, які пам’ятники є в Маріуполі та які сенси вони несуть у суспільство, що схожого мають між собою міста України і чим Маріуполь відрізняється від інших міст та багато інших цікавих питань. Спілкування відбувалось англійською мовою, викликало багато позитивних емоцій та стало корисним досвідом для всіх учасників зустрічі.


«Нас було дуже багато, але ми спілкувались у невимушеній та дружній атмосфері. Майклу вдалося вислухати думку кожного студента. Його питання були дуже цікавими. Про деякі речі ми навіть ніколи не замислювались. Нам сподобалось, що англійська мова не стала перепоною у порозумінні»

- Косолапова Крістіна, 4 курс,
освітня програма «Філологія. Мова та література (німецька)».

Переглядів: 26 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0