15:30
Найкращі серед кращих: першокурсники МДУ зустрілися з керівництвом університету

У рамках цьогорічної вступної кампанії Маріупольський державний університет отримав найбільшу кількість заяв від абітурієнтів серед закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей. Завдяки старанням і сумлінній підготовці до ЗНО, 189 студентів навчатимуться на місцях державного замовлення і здобуватимуть перший освітній ступінь за бажаними спеціальностями.

Приємно відзначити, що серед нинішніх першокурсників є хлопці і дівчата, які впоралися з тестуванням на відмінно і, маючи у сертифікатах ЗНО 185, 190 та 200 балів, обрали першим пріоритетом вступ до МДУ.


Найкращих серед кращих із початком навчального року привітали в.о. ректора МДУ, професор Костянтин Балабанов, перший проректор, професор Олена Булатова, проректор з міжнародних зв’язків, радник голови Донецької облдержадміністрації, професор Микола Трофименко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ірина Петрова та відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Юлія Демидова.


Керівництво університету висловило подяку розумній молоді та їхнім батькам за те, що обрали Маріупольський державний університет. Першокурсники отримали побажання цікаво провести студентські роки, успішно навчатися, використовувати унікальні можливості, які дає університет, розвивати свій потенціал у науковій, творчій і громадській діяльностях.


Наприкінці зустрічі ректор МДУ вручив хлопцям і дівчатам приємні подарунки з символікою університету, які стануть студентам у пригоді на захоплюючому шляху до знань.

Переглядів: 27 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0