15:11
Науково-педагогічна спільнота МДУ обговорила питання інтернаціоналізації та інклюзії

14 травня 2021 р. кафедрою італійської філології проведено онлайн-семінар "Інтернаціоналізація та інклюзія: чеський та український досвід" за результатами участі в міжнародному проєкті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», який реалізує Університет імені Масарика (м. Брно, Чеська Республіка) разом із 20 українськими ЗВО, включаючи МДУ.

Учасниками міжкафедрального онлайн-заходу стали викладачі факультету іноземних мов, філології та масових комунікацій та історичного факультету. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), професор Олена Павленко закцетувала увагу на важливості проведення таких семінарів для проходження процедури аккредитації освітніх програм й забезпечення їхньої якості. Завідувач кафедри італійської філології Аліна Грачова підкреслила значущість онлайн-стажувань у рамках проєкту для професійної самореалізації викладачів.


У ході семінару доцент кафедри ІФ Наталя Мараховська розкрила можливості екстраполяції чеського досвіду щодо інклюзивного навчання в систему вищої освіти України й доповіла про результати роботи кафедри італійської філології щодо підвищення міжнародної академічної мобільності студентів з тимчасово окупованих територій.

Переглядів: 53 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1