16:09
Незаперечний доказ професіоналізму: викладачів МДУ відзначили на всеукраїнському, обласному та міському рівнях

23 грудня на засіданні Вченої ради Маріупольського державного університету відбулося урочисте вручення нагород до Дня працівників освіти та Дня Незалежності України викладачам вишу. Більше 20 освітян МДУ відзначили на всеукраїнському, обласному та міському рівнях.

Вручення проводили в. о. ректора Маріупольського університету, професор Юрій Чентуков та перший проректор, професор Олена Булатова, яка наголосила, що отримані відзнаки є незаперечним доказом високого професіоналізму викладачів єдиного класичного вишу у Донецькій області.


Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» отримала професор Світлана Безчотнікова. У свою чергу, медалями «Ушинський К.Д.» від Національної академії педагогічних наук України нагороджені професор Олена Павленко та доцент Олена Брежнєва. Почесних грамот від НАПН України удостоєні професор Катерина Щербакова і доцент Леніна Задорожна-Княгницька. Подяку від Академії отримала доцент Ірина Вялкова.


Доценти Юлія Демидова та Ганна Трифонова нагороджені Почесними грамотами Донецької облдержадміністрації. Також від Донецької ОДА подяку отримала доцент Вікторія Мацука, цінні подарунки – доценти Лідія Романенко та Євген Рябінін. Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації відзначив подяками доцентів Аллу Гутнікову та Аліну Надежденко.


Доцент В’ячеслав Кудлай отримав подяку від міського голови Маріупольської міської ради. Грамотою Департаменту освіти Маріупольської міської ради нагороджені доцент Євген Черних і професор Тетяна Філіпенко, подяку від департаменту отримала доцент Ольга Кригіна.


Крім того, освітян МДУ відзначили подяками ректора. Нагороди отримали доценти Віра Волониць, Любов Дабло, Юлія Коробка, Наталя Шипік і старший викладач Оксана Дяченко.


Щиро вітаємо викладачів Маріупольського державного університету та бажаємо подальших великих успіхів на педагогічній і науковій ниві!

Переглядів: 28 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0