11:44
Новий проєкт творчої студії "Сучасна Україна" та представників МДУ

З нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки керівники творчої студії "Сучасна Україна" МПК "Український дім" Олександр та Марія Сладкови презентували черговий унікальний авторський онлайн-проєкт «Молитва, вишита нитками» у жанрі відеопоезії.

У п’ятихвилинному ролику показано народні традиції створення вишиванок, їхня роль у житті кожного з нас, їхнє магічне наповнення, адже в стародавньому одязі закодовано символи любові, сили, добробуту, краси. Автори не просто відтворили гарні візерунки, вони продемонстрували нерозривний зв'язок вишиванки й Донеччини, нагадавши, що Східна Україна має надзвичайні культурні надбання, серед яких є й вишиванка. Марія Сладкова є автором пронизливих віршів, які звучать за кадром і проникають у самісіньке серце.


Однією з декламаторок, які допомагали «ожити» поетичним рядкам, була доцентка кафедри німецької та французької філології МДУ Наталія Лоскутова. Це вже другий проєкт творчої студії "Сучасна Україна", у якому Наталія бере участь. Подібні заходи сприяють збереженню українських цінностей, допомагають популяризувати українську культуру, прославляти її красу та унікальність.


Сподіваємося, що й надалі співпраця представників МДУ та творчої студії "Сучасна Україна" буде плідною та втілиться у нових творчих проєктах. А поки, хай кожен, як у вірші Марії, вдягне вишиванку та збереже молитву, вишиту нитками!

Авторський онлайн-проєкт «Молитва, вишита нитками»

Переглядів: 26 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1