16:30
Оприлюднені оновлені рейтинги успішності студентів за результатами зимової сесії

7 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій університету за підсумками зимової заліково-екзаменаційної сесії.

На початку засідання декани факультетів проінформували про роботу рейтингових комісій на факультетах, після чого були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія.

 

За результатами роботи комісії стипендію отримуватимуть 404 студенти, з них 320 – отримуватимуть академічну стипендію у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні.

 

РЕЙТИНГИ СТУДЕНТІВ

 

З-поміж іншого, члени стипендіальної комісії затвердили шість кандидатур на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр».

 

Також стипендіальна комісія прийняла позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.

 

Нагадуємо, що для своєчасного нарахування соціальних стипендій слід подати відповідну заяву і пакет документів інспектору з соціальниої роботи у каб. 303а корпусу №2 (факультет грецької філології та перекладу).

 

Переглядів: 101 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0