16:58
Особливості інклюзії та інтернаціоналізації у ЗВО: викладачі кафедри італійської філології стали учасниками міжнародного проєкту

Упродовж квітня (06.04 – 29.04) завідувачка кафедри італійської філології МДУ Аліна Грачова і викладачі кафедри Наталя Мараховська і Таїсія Поклад брали участь в онлайн зустрічах курсу «Інтернаціоналізація та інклюзія» в рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» на базі Університету Масарика (м. Брно, Чеська республіка) за фінансової підтримки Чеської агентури з розвитку. Участь у проєкті зініціювала професор Олена Павленко, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) МДУ.

Організатори заходу – колеги з чеського університету – поділилися власним досвідом стосовно принципів організації навчального процесу для здобувачів вищої освіти з особливими освітніми потребами, а також зосередили увагу на формах закордонної співпраці і значущості студентських ініціатив на підтримку інтернаціоналізації. У ході Zoom спілкування учасники мали змогу розповісти про результати втілення різноманітних закордонних і вітчизняних проєктів.


Під час фінальної онлайн конференції доцент кафедри італійської філології Наталя Мараховська як спікер панельної дискусії «Актуальні теми інтернаціоналізації у вищих школах» розповіла про особливості створення акмеологічного інклюзивного середовища для студентів з тимчасово окупованих територій. Узагальнюючи досвід кафедри італійської філології та факультету іноземних мов, доповідачка зауважила, що інклюзія здобувачів вищої освіти окресленої категорії передбачає гармонійне залучення їх до освітнього процесу, а також до міжнародних проєктів і стажувань.

Переглядів: 59 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1