17:42
Науково-методичний семінар «Цифрові технології на уроках французької мови» на факультеті іноземних мов МДУ

Пандемія COVID-19 внесла свої корективи у повсякденне життя українців і чи не найбільше у роботу вчителів, які мали пристосовуватися до нових реалій та нових форм роботи. Звичний формат занять поступився онлайн урокам, у зв’язку з чим виникла нагальна необхідність терміново вивчати та використовувати доступні технологічні інструменти для створення контенту для дистанційного навчання учнів.

Саме ця проблема й надихнула викладачів кафедри німецької та французької філології факультета іноземних мов Маріупольського державного університету організувати та провести науково-методичний семінар «Цифрові технології на уроках французької мови». Семінар відбувся на платформі Zoom 11 грудня 2020 р.


На семінар було запрошено вчителів м. Маріуполя, які викладають французьку мову у школах, ліцеях та гімназіях міста. Аніматорка семінару – доцент кафедри німецької та французької філології Наталія Лоскутова розповіла як використовувати в своїй роботі можливості ресурсів мережі Інтернет, докладно описала переваги й недоліки кожного з веб-інструментів, та продемонструвала як створювати інтерактивні вправи під час навчання іноземній мові.


У заході кожен з присутніх брав активну участь у творчих видах діяльності, запропонованих організаторкою. На 2 години віртуальна авдиторія перетворилася в ігровий зал, де учасники, після ознайомлення з теоретичною частиною, проходили квізи, розгадували шаради, розробляли динамічні опитувальники і самі ж відповідали на них, малювали на віртуальних дошках та створювали шаблони для дидактичних ігор онлайн. По закінченню семінару учасникам було вручено сертифікати, а також посилання на корисні веб-сайти з дидактичними матеріалами, які дозволять оптимізувати навчальний процес.


Семінар допоміг вчителям переконатися, що сучасні інформаційні технології є невіддільною частиною навчального процесу, дозволяючи урізноманітнити форми роботи і зробити урок цікавим і незабутнім для учнів.

Переглядів: 33 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0