13:23
Професор Задорожна-Княгницка Леніна взяла участь у Всеукраїнської конференції «Розвиток гнучких умінь у процесі освітньої діяльності»

Завідувач кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницка взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика», що відбулася 25 лютого 2021 р. у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Конференція, яка проводилася у змішаному форматі, об`єднала фахівців провідних університетів України, що здійснюють професійну підготовку педагогів.

У своєму виступі на пленарному засіданні Леніна Задорожна-Княгницька розкрила досвід діяльності Маріупольського державного університету щодо розвитку soft skills здобувачів освіти. Зокрема було акцентовано увагу на роботі кафедри педагогіки та освіти щодо побудови індивідуальної освітньої траєкторії майбутніх учителів початкової школи та особливостях розвитку soft skills здобувачів освіти на кожному з етапів реалізації цієї траєкторії.

Переглядів: 55 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0