17:11
Шість магістерських програм МДУ успішно акредитовані

Протягом жовтня у Маріупольському державному університеті проходили акредитаційні експертизи освітніх програм другого (магістерського) рівня спеціальностей «Психологія», «Туризм», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування».

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що відбулося 15 грудня, експерти ухвалили рішення акредитувати шість освітніх програм МДУ.


Сертифікати про успішну акредитацію на п’ять років отримали «Практична психологія», «Туризм», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою», «Менеджмент. Управління закладом загальної середньої освіти», «Публічне управління та адміністрування».


Рішення експертної ради засвідчило, що університет реалізує комплекс заходів, спрямований на постійний розвиток кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного й інформаційного забезпечення, а також формування індивідуальної освітньої траєкторії студентів. Відповідність усім державним вимогам гарантує молоді здобуття якісних знань та отримання дипломів про вищу освіту по завершенні навчання.


Загалом за І семестр поточного навчального року Маріупольський університет успішно пройшов акредитацію за сімома магістерськими програмами.

Переглядів: 39 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0