11:45
Skills Lab 2020: як побудувати кар'єру своєї мрії та заснувати власний бізнес (подача заявок – до 24 квітня)

У рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру громадська організація «Рада жінок Донеччини» реалізує освітню програму Skills Lab 2020 за напрямками «Шлях до успіху» та «Самозайнятість». Метою занять є розвиток і вдосконалення навичок, що затребувані на сучасному ринку праці та необхідні для створення успішної власної справи.

До участі запрошується молодь віком від 15 до 24 років. Навчання триватиме протягом травня-червня в онлайн-режимі.


Учасники та учасниці програми «Шлях до успіху» дізнаються, як знайти роботу своєї мрії, скласти взірцеве резюме, успішно пройти співбесіду, раціонально розпланувати робочий час, щоб досягти успіху.


Програма «Самозайнятість» передбачає отримання знань з особливостей розробки та створення власного бізнесу, розгляд правових і фінансових питаннь підприємницької діяльності. Також молодь дізнається, як написати бізнес-план, для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти.


Skills Lab: Шлях до успіху – реєстрація
Skills Lab: Самозайнятість – реєстрація


Програму підтримують Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

Переглядів: 78 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0