09:55
Speaking Club французькою в МДУ

08 квітня 2021 на факультеті іноземних мов МДК відбулася перша з багатьох запланованих зустрічей з француженкою пані Матильдою Муліс (Mathilde Moulis), інженеркою французької інжинірингової компанії «Beten International». Захід, який мав назву «Club d’art oratoire», проводився у формі спікінг-клубу, коли студенти незалежно від їхнього віку та рівня володіння мовою мають можливість вільно спілкуватися іноземною мовою з носієм мови. Такий формат зустрічей дозволяє невимушено спілкуватися у неформальній обстановці, щоб на практиці перевірити набуті знання, та сприяє зняттю мовного бар’єра.

Студенти спеціальностей «Середня освіта. Французька мова і література» та «Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька» з нетерпінням очікували зустрічі і підготували багато питань до французької гості. Пані Матильда розповіла студентам про себе, про мету її перебування у нашому місті, про те, як взагалі живе і почуває себе єдина француженка у Маріуполі. Під час зустрічі студенти дізналися багато цікавих і корисних речей про Францію, наприклад, чи спілкуються французи англійською, чи цікавляться вони Євробаченням, як вони проводять дозвілля.


Студенти поставили пані Матильді численні запитання: їх цікавили її музичні уподобання, як вона проводить свій вільний час у Маріуполі, що їй подобається в Україні і чого бракує, чи куштувала вона маріупольські круасани та чи подібні вони до французьких. Зустріч тривала більше годині й майже кожна з учасниць встигла поспілкуватися мелодійною французькою мовою.


Наприкінці студенти висловили подяку мадам Муліс за її візит та визначилися з темою майбутнього заняття, якого вони будуть нетерпляче чекати.

Переглядів: 31 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0