14:33
СПІВПРАЦЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗІ СТЕКХОЛДЕРАМИ

Важливу роль у формуванні фахових компетентностей майбутніх учителів початкових класів відіграє ефективна співпраця зі стекхолдерами. Активним партнером ОП «Початкова освіта» є Комунальний заклад «Початкова школа № 36 – школа повного дня Маріупольської міської ради Донецької області». За ініціативою педагогів цієї школи Анжели Безвєршенко, Юлії Заболотної та Анастасії Тобагулової майбутні вчителі початкової школи долучилися до Всеукраїнського змагання Хештаг-Марафон #SafetyChallenge. Проект передбачав цілий комплекс різноманітних заходів, зокрема, студенти спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у Всеукраїнському змаганні Хештаг-Марафон #SafetyChallenge та пройшли навчання за темою «5 факторів ризику у ДТП. Від чого найчастіше гинуть люди на дорозі».

Також у межах проекту 19 травня 2021 року доцент кафедри педагогіки та освіти, Ірина Тимофєєва разом із учителями початкових класів «ПШ № 36» провели кураторську годину за аналогічною темою.


Цікавою була форма проведення заходу. Перша частина проходила у вигляді бесіди зі студентками та 5-хвилинного опитування щодо знань правил дорожнього руху. Другу частину заходу проводили вчителі початкових класів, які познайомили здобувачок спеціальності «Початкова освіта» з іграми, вікторинами на знання Правил дорожнього руху та методикою проведення конкурсів та змагань. Такі форми організації та методи роботи можна використовувати на уроках та виховних заходах у початковій школі. Ці знання майбутні вчителі початкових класів вже можуть застосувати під час літньої навчальної практики в літніх оздоровчих таборах та/або дитячих майданчиках закладів загальної середньої освіти.


У кінці заходу стекхолдери визначили пріоритетні напрямки запровадження інновацій у початковій школі. Такі спільні заходи мають на меті не тільки набуття студентами професійних навичок, але й мотивацію для навчання за ОП та подальшого працевлаштування за спеціальністю.

Переглядів: 74 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1