12:44
Старший викладач кафедри англійської філології Максим Стьопін взяв участь у роботі Мобільних діалогових майданчиків

14-16 травня 2021 року старший викладач кафедри англійської філології Максим Стьопін взяв участь у роботі Мобільних діалогових майданчиків: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України», який проводився за підтримки членів Консультативної ради з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

Ключовими завданнями заходу було

  • презентувати кращі практики партнерів Програми ООН із відновлення та розбудови миру Донецької та Луганської областей в сферах трансформації конфліктів, культури миру та інклюзії для розбудови ефективної та сучасної молодіжної, освітньої та культурної миротворчих політик;
  • обмін досвідом та мозкові штурми серед учасників заходу та зацікавлених з різних областей України, опрацювання нових ідей та підходів для створення проєктів покращень та розвитку в Донецькій та Луганській областях в зазначених сферах.


В роботі майданчиків взяло участь більше 200 осіб онлайн та офлайн з числа представників органів влади, молодіжних лідерів та громадських діячів Донецької та Луганської областей


Під час дискусійних панелей у м. Костянтинівка, Максим Стьопін представив кращі практики дебатного клубу «DIXI» факультету іноземних мов МДУ у сфері культури миру для розбудови ефективної та сучасної молодіжної, освітньої та культурної миротворчих політик.


Також студентки факультету іноземних мов Валерія Подрезенко, Тетяна Папаяні та Анастасія Марченко взяли участь у мозковому штурмі серед учасників заходу щодо опрацювання нових ідей та підходів у сфері миробудування та розбудови толерантного суспільства. Дівчата висловили ідею створення спеціально облаштованого під потреби дебатного клубу простору, який би створював максимально комфортні умови для учасників та не обмежував би процес творчості, адже для неконфліктного спілкування слід мати відповідну затишну робочу атмосферу.


У м. Сєвєродонецьк Максим Стьопін взяв участь у майстерні «Гейміфікація молодіжного громадянського активізму» в межах панельної дискусії на тему: «Майстерня майбутнього «Втілення кращих миротворчих практик в життя», яка була присвячена проблемам напрацювання кращих ідей по залученню молоді до активної життєвої позиції.


Я дуже радий взяти участь у роботі мобільних діалогових майданчиків, адже це чудова можливість обмінятися досвідом роботи та обговорити проблеми миробудування в контексті культурного життя Донеччини та Луганщини. Мене дуже тішить той факт, що у нас в країні є дуже багато активних людей, яким не байдуже майбутнє громад та які роблять все можливе для розбудови нашого суспільства

– Максим Стьопін

Переглядів: 108 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1