10:14
Старший викладач МДУ Максим Стьопін відвідав тренінг з прав людини

Старший викладач кафедри англійської філології Маріупольського державного університету Максим Стьопін взяв участь у тренінгу «Права людини, як найвища суспільна цінність», що проходив у Києві 16-19 серпня.

Захід організовано у рамках проєкту «Амбасадори миру» і реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Тренінг мав на меті ознайомити освітян Донецької та Луганської областей із поняттям прав людини, проінформувати про протидію дискримінації та надати інструменти неформальної освіти для роботи з дітьми у школах.


Під керівництвом досвідчених тренерок Ольги Донець та Юлії Єлфімової учасники розробляли практичні завдання, спрямовані на покращення рівня обізнаності сучасної молоді у сфері прав людини.


Тренінг складався з інформаційних блоків, що стосувалися формальної і неформальної освіти, цінностей прав людини, прав у школі. Протягом чотирьох днів викладачі та вчителі активно обговорювали проблеми дискримінації та булінгу у закладах освіти.


По завершенні тренінгу учасники отримали сертифікати.

Переглядів: 76 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0