14:35
Студент МДУ Владислав Синєок – переможець Міжнародної олімпіади з іноземних мов

На базі Євразійського національного університету імені Л.Н. Гумільова пройшла Міжнародна студентська онлайн олімпіада з іноземних мов, у якій взяла участь молодь Маріупольського державного університету.

Виш представили студент спеціальності «Системний аналіз» Владислав Синєок, студентка спеціальності «Філологія. Мова та література (англійська)» Анастасія Марченко та студентка спеціальності «Філологія. Переклад (англійська)» Ольга Гайдарова.


У заході взяли участь понад 100 студентів із 24 університетів шести країн світу. Традиційно олімпіада проводиться з метою підвищення мотивації до вивчення іноземних мов та особливостей культури інших країн.


Молодь демонструвала свої знання з англійської, німецької, французької, іспанської та італійської мов. Олімпіада складалася з двох турів: аудіювання та говоріння на запропоновану тему.


За підсумками Mіжнародної олімпіади Владислав Синєок виборов I місце з англійської мови. Анастасія Марченко і Ольга Гайдарова посіли III місце в олімпіаді з німецької мови.


Англійську мову я почав вивчати у початковій школі, і з того часу вона стала невід'ємною частиною мого життя. Коли випала нагода взяти участь в олімпіаді, я одразу ж погодився, бо це чудова можливість покращити власні мовні навички. Найцікавішим етапом заходу для мене стала перевірка говоріння. Цей тип завдань дозволяє повністю розкрити свій мовний потенціал і відповідати на питання не обмежуючи себе у думках.
Дистанційний формат дав змогу краще сконцентруваися на завданнях, однак, навіть попри це відчувалася гостра конкуренція, адже у заході брали участь студенти з багатьох країн світу. Міжнародна олімпіада – це шанс проявити свої здібності та отримати неймовірні емоції, і я готовий надалі брати участь у подібних заходах,

– Владислав Синєок.


Вітаємо студентів і бажаємо успіхів у досягненні нових перемог!

Переглядів: 20 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1