15:55
Студенти факультету іноземних мов дізнались цікаві подробиці про життєвий і творчий шлях архітектора Нільсена.

22 травня у маріупольському культурно-туристичному центрі «Vezha» відбувся культурно-просвітницький захід, присвячений історії німецької спільноти Маріуполя, з нагоди відкриття в місті офісу Маріупольського товариства німців «Німецький дім».

Старший викладач кафедри німецької та французької філології, заступник декана факультету іноземних мов Марина Марченко та студентки 4 курсу ОС «Бакалавр» ОП «Філологія. Мова та література (німецька)» Монастирна Ольга та Кузнецова Анастасія долучились до публічної лекції та обговорення життєвого й творчого шляху відомого в місті архітектора Нільсена, який залишив вагомий слід у палітрі маріупольських будівель та зовнішньому вигляді історичного центру. Лекцію проводив відомий маріупольський краєзнавець, доцент кафедри історичних дисциплін Вадим Коробка.


У заході також взяли участь голова Ради німців України Володимир Лейсле та голова Товариства німців Маріуполя «Wiedergeburt» Ірина Брікшис, які висловили підтримку розвитку німецької мови та культури в Маріуполі, а також вивчення історії етнічних німців регіону. Факультет іноземних мов МДУ, на якому з 1991 року ведеться підготовка філологів та вчителів німецької мови, проводяться наукові дослідження з різної тематики, розвиваються міжнародні науково-освітні зв’язки з німецькими партнерами, готовий долучитись до спільної роботи з організації культурно-просвітницьких заходів для студентства та маріупольської полікультурної громади.

Переглядів: 37 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0